Fundu Platform Oy

Käyntiosoite

Kanavaranta 7 E, 2. kerros
00160 Helsinki

Postiosoite

Jokipiintie 230
61280 Jokipii
info@fundu.fi

Asiakaspalvelu

Puh. 020 7352 999
asiakaspalvelu@fundu.fi

Hallinto ja talous

Lasse Vuola

Toimitusjohtaja,
CEO
044 515 1258
lasse.vuola@fundu.fi

Sakari Korpela

Tietohallintojohtaja,
Chief Information Officer
0400 746 721
sakari.korpela@fundu.fi

Tatu Hemmo

Sijoitusjohtaja,
Chief Investment Officer
050 403 2711
tatu.hemmo@fundu.fi

Mika Jokiranta

Talousjohtaja,
CFO
050 514 7496
mika.jokiranta@fundu.fi

Mikko Mantila

Markkinointi ja
asiakaskokemusjohtaja,
CXO
050 313 9492
mikko.mantila@fundu.fi

Tomi Korpela

Teknologiajohtaja,
CTO
040 67 00142
tomi.korpela@fundu.fi

Miika Malkamäki

Junior Controller
miika.malkamaki@fundu.fi

Ella Alanko

Lakimies, OTM
ella.alanko@fundu.fi

Heini Saloranta

Office Manager
+358 40 734 7502
heini.saloranta@fundu.fi

Myynti ja hankevirta

Tero Fordell

Rahoitusjohtaja,
Nordea-yhteistyö
+358 50 571 7080
tero.fordell@fundu.fi

Kaj Källarsson

Rahoitusjohtaja,
Nordea-yhteistyö
+358 50 587 7557
kaj.kallarsson@fundu.fi

Markus Raaska

Rahoitusjohtaja,
LähiTapiola-yhteistyö
+358 44 0334 132
markus.raaska@fundu.fi

Tuomas Oksanen

Rahoitusjohtaja,
Handelsbanken-yhteistyö
+358 44 522 5838
tuomas.oksanen@fundu.fi

Jukka Törrönen

Rahoitusjohtaja,
Säästöpankki-yhteistyö
+358 40 844 5605
jukka.torronen@fundu.fi

Ville-Matti Hännikäinen

Rahoituspäällikkö Pääkaupunkiseutu
+358 40 584 2592
ville-matti.hannikainen@fundu.fi

Ville Kuusela

Rahoituspäällikkö Seinäjoki/Tampere
+358 40 682 3077
ville.kuusela@fundu.fi

Laura Hännikäinen

Rahoituspäällikkö Jyväskylä
+358 40 653 5307
laura.hannikainen@fundu.fi

Katja Sundström

Rahoituspäällikkö Turku
+358 40 757 6768
katja.sundstrom@fundu.fi

Tanja Sotka

Rahoituspäällikkö, Oulu
+358 40 650 7749
tanja.sotka@fundu.fi

Tomi Rumpunen

Myynnin assistentti
+358 40 554 3479
tomi.rumpunen@fundu.fi

Juuso Fabritius

Analyytikko

Antti Tittonen

Analyytikko

Tuotekehitys

Pekka Silvekoski

Software Architect

Maria Raksi

Frontend Developer

Laskutusosoite

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja toivomme ensisijaisesti saavamme verkkolaskuja.
Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Liaison Technologies Oy.

Käyttäkää laskujen reititykseen alla olevaa verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta:

Nimi:
Y-tunnus:
Verkkolaskuosoite:
Välittäjän tunnus:
Välittäjä:
Fundu Platform Oy
2576058-3
003725760583
003708599126
Liaison Technologies Oy

 

Sähköpostilla lähetettävät PDF-muotoiset ostolaskut voi lähettää osoitteeseen:
ostolaskut@mv-tilipalvelu.fi

 

Mikäli verkkolaskujen lähettäminen ei ole mahdollista, niin paperiset ostolaskunne voi lähettää osoitteeseen:

Fundu Platform Oy
C/O MV-Tilipalvelu Oy
Poutuntie 4
62100 Lapua