Fundu Platform Oy

Postiosoite

Jokipiintie 230
61280 Jokipii
info@fundu.fi

Asiakaspalvelu

Puh. 020 7352 999
(8,35 snt/puh + 16,69 snt/min)
info@fundu.fi

Hallinto ja talous

Lasse Vuola

Toimitusjohtaja,
CEO
+358 44 515 1258
lasse.vuola@fundu.fi

Sakari Korpela

Tietohallintojohtaja,
Chief Information Officer
+358 400 746 721
sakari.korpela@fundu.fi

Mika Jokiranta

Talousjohtaja,
CFO
+358 50 514 7496
mika.jokiranta@fundu.fi

Heini Saloranta

Hallintojohtaja,
CAO
+358 40 734 7502
heini.saloranta@fundu.fi

Tomi Korpela

Teknologiajohtaja,
CTO
+358 40 67 00142
tomi.korpela@fundu.fi

Myynti ja hankevirta

Tero Fordell

Rahoitusjohtaja
+358 50 571 7080
tero.fordell@fundu.fi

Juho Rönkkö

Rahoitusjohtaja
+358 45 357 9319
juho.ronkko@fundu.fi

Juuso Fabritius

Paavo Myllylä

Tuotekehitys

Pekka Silvekoski

Software Architect

Maria Raksi

Frontend Developer

Laskutusosoite

Hyvä yhteistyökumppanimme!

Fundu Platform Oy:n laskutustiedot ovat muuttuneet maaliskuusta 2020 alkaen.

Toivomme laskuja ensisijaisesti verkkolaskuina, mutta otamme edelleen vastaan myös pdf-muotoisia sekä paperilaskuja.

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme. Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Maventa.

Käyttäkää laskujen reititykseen alla olevaa verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta:

Nimi:
Y-tunnus:
Verkkolaskuosoite:
Välittäjän tunnus:
Välittäjä:
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä:
Fundu Platform Oy
2576058-3
003725760583
003721291126
Maventa
DABAFIHH

 

Sähköpostilla lähetettävät PDF-muotoiset ostolaskut voi lähettää osoitteeseen:
25760583@scan.netvisor.fi

 

Mikäli verkkolaskujen lähettäminen ei ole mahdollista, niin paperiset ostolaskunne voi lähettää osoitteeseen:

Fundu Platform Oy
25760583
PL 100
80020 Kollektor Scan