Fundu Platform Oy

Postiosoite

Jokipiintie 230
61280 Jokipii
info@fundu.fi

Asiakaspalvelu

Puh. 020 7352 999
info@fundu.fi

Hallinto ja talous

Lasse Vuola

Toimitusjohtaja,
CEO
044 515 1258
lasse.vuola@fundu.fi

Sakari Korpela

Tietohallintojohtaja,
Chief Information Officer
0400 746 721
sakari.korpela@fundu.fi

Mika Jokiranta

Talousjohtaja,
CFO
050 514 7496
mika.jokiranta@fundu.fi

Heini Saloranta

Toimistopäällikkö,
Office Manager
040 734 7502
heini.saloranta@fundu.fi

Tomi Korpela

Teknologiajohtaja,
CTO
040 67 00142
tomi.korpela@fundu.fi

Miika Malkamäki

Myynti ja hankevirta

Tero Fordell

Rahoitusjohtaja
+358 50 571 7080
tero.fordell@fundu.fi

Jukka Törrönen

Rahoitusjohtaja,
Säästöpankki-yhteistyö
+358 40 844 5605
jukka.torronen@fundu.fi

Juuso Fabritius

Paavo Myllylä

Tuotekehitys

Pekka Silvekoski

Software Architect

Maria Raksi

Frontend Developer

Laskutusosoite

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja toivomme ensisijaisesti saavamme verkkolaskuja.
Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Liaison Technologies Oy.

Käyttäkää laskujen reititykseen alla olevaa verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta:

Nimi:
Y-tunnus:
Verkkolaskuosoite:
Välittäjän tunnus:
Välittäjä:
Fundu Platform Oy
2576058-3
003725760583
003708599126
Liaison Technologies Oy

 

Sähköpostilla lähetettävät PDF-muotoiset ostolaskut voi lähettää osoitteeseen:
ostolaskut@mv-tilipalvelu.fi

 

Mikäli verkkolaskujen lähettäminen ei ole mahdollista, niin paperiset ostolaskunne voi lähettää osoitteeseen:

Fundu Platform Oy
C/O MV-Tilipalvelu Oy
Poutuntie 4
62100 Lapua